NB I.: TFSE – SZBRA 0-3 (18-,23-,13-)

Kategória: Egyesület, Felnőtt

3-0 arányban sikerült felülmúlni a budapesti csapatot, így nem csak a győzelemnek, hanem újabb 3 pontnak is örülhetünk!

Andrea Milodanovic: Kötelező három pont volt, és abban is bíztam, hogy három játszmában nyerünk, ami sikerült is. De nem tudom azt mondani, hogy maximálisan játszottunk, főleg nem a második szettben, amit majdnem el is vesztettünk. Az előző mérkőzésen, a DVTK ellen nagyon magas szinten játszottunk és tartottam is tőle, hogy most egy kicsit leül a csapat. Ez be is jött, de szerencsére, amikor igazán kellett, akkor tudtunk megfelelően összpontosítani. A harmadik szettben hoztuk azt a játékot, amit tudunk. Dolgozunk tovább és izgatottan várjuk a harmadik kört, hogy meglássuk, mire leszünk képesek.

GAITANAKIS LEONIDAS (vezetőedző) TFSE

Egy nagyon jó erős ellenfél ellen játszottunk, akik a legjobbak jelenleg a bajnokságban, megérdemelten vezetik a tabellát. A mai nap nem találtuk a ritmusunkat, próbálkoztunk de nem sikerült az ellenfél agresszív játéka ellen jó teljesítményt nyújtani. Gratulálok az ellenfélnek, folytatjuk tovább a munkát, fejlődünk egyéni és csapat szinten egyaránt. A jövőben sokkal erősebbek leszünk.