“Élmény volt nézni, ahogy játszottak!”

Kategória: U15

U15-ös csapatunké volt a szezon első hazai pályán rendezett mérkőzése. Nem is okoztak csalódást.

Első meccsünk kissé görcsösen, sok izgalommal indult, ám a magabiztos védekezésünk hamar önbizalmat adott és gyorsan előny szereztünk ellenfelünkkel szemben. A harmadik játékrészt már igen nagy előnnyel indítottuk. Bele is ültünk kicsit ebbe a teljesítménybe, amit az ellenfelünk kihasznált és megfordította az állást. A negyedik szettben viszont újra talpon álltunk és stabil játékkal győzelemhez jutottunk. Második meccsünkön az erős és már rutinosabb játékosokból álló Delta csapatával néztünk farkasszemet. Tudtuk, hogy erős játékot játszanak, de mi nagy bátorsággal szó szerint nekik mentünk. Ennek majdnem szettgyőzelem lett az eredménye, mivel az első játszmában 3 pontos hátrányból szettlabdánk is lett. (24:23) Sajnos az erős nyitások ellen még nem tudjuk felvenni a harcot, de így is 27:25-ös eredménnyel zártuk az első játszmát. A második szettet kissé félve kezdtük, ez rá is nyomta a bélyegét a játékra, de az edző gyors mentális tréningje után nagy önbizalommal sikerült szettet nyerni. Sajnos a negyedik szettben a rutin és az erő érvényesült.

Besenyei Attila, vezetőedző: Hathetes munkánk meghozta az eredményt. Nagyon büszke vagyok a lányokra! Fegyelmezetten játszottak, alkalmazva az eddig tanultakat. Élmény volt nézni, ahogy játszottak! Természetesen sok a fiatal játékos, ezért a hullámvölgyeket még nehezen tudjuk kezelni, de idővel mindent meg fogunk tanulni! Fejben nagyon elfáradtunk, de csak pozitívan értékelhetem a vasárnapot.

SZBRA – TRSE 3:1 (22, 16, -21, 19)
SZBRA – Delta 1:3 (-25, -18, 22, -6)