Erős kezdés U17(Piros) csapatunktól

Kategória: U17

A Vasas és az UTE ellen Budapesten kezdte a bajnokságot U17(Piros) együttesünk

Sok hibával kezdtük a Vasas elleni összecsapást, de az első két szettben így is közel voltunk a győzelemhez. A harmadik játszmától pontosabb lett a játék és egyre jobb teljesítménnyel sikerült megfordítani a meccset. Óriási siker a Vasas elleni 3-2
Egyből következett az UTE ellen összecsapás, ahol az első két etapban remekeltek a hazaiak. A harmadiktól azonban ismét beindult a Szent Benedek és egy óra alatt egyenlített. A mindent eldöntő játszmára sajnos elfogyott a füredi lendület és végül az UTE nyerte a mérkőzést.

Kormos Mihály vezetőedző: Nagyon nagy dolog, hogy a fővárosban meg tudtuk verni a Vasast. Erre nagyon büszkék lehetünk! Arra is, hogy kétszer felálltunk 0-2-ről. Sajnos a sorozatban lejátszott tizedik szettet már nem bírtuk. Jó kezdés ez a kilenccsapatos 1. osztályban! Két hét múlva a két veretlen gárda látogat hozzánk, Balatonfüredre.

SZBRA ( Piros) – Vasas 3-2 (-24, -23, 21, 21, 8)
SZBRA ( Piros )- UTE 2-3 (-22, -20, 20, 20, -5)