Feltörekvő fiatalok az NB II-ben!

Kategória: Egyéb

Szettet nyert U17 II.osztályú csapatunk a Szombathelyi csapat ellen az NB II-es bajnokság utolsó fordulóján

Szorosan indult az első szett, 13:11-es előnyünknél ellenfelünk felszívta magát, és beelőzött minket(20:15). A végjátékban már csak szépíteni tudtunk, a Szombathely nyerte a játszmát.(25:17)
Szoros kezdet után több hibát vétettünk, aminek köszönhetően ellenfelünk meglépett.(8:4) Szép csapatmunkával sikerült egyenlítenünk(9:9)és átvennünk a vezetést(15:12), amit már ki sem adtunk a kezünkből, koncentrált játékkal megnyertük a szettet.(25:22)
A harmadik játszmában a vendégcsapat kezdett jobban, sokáig nem tudtunk felzárkózni(15:12), később sikerült egyenlítenünk(18:18), de egy izgalmas végjáték után(23:23) ellenfelünk húzhatta be a játékrészt.(25:23)
A negyedik játszmát is a Szombathely indította lendületesebben(7:4),sikerült egyenlítenünk, de ellenfelünk ismét meglépett(18:12), ezt a fórt pedig már nem tudtuk behozni, a vendégcsapat nyerte az utolsó szettet és ezzel a mérkőzést.(25:13)

Majer Zsolt edző: U17 II. osztályú csapatunk játszott ma az NB II-es bajnokság hazai fordulóján. A cél az volt, hogy a lányok meccsrutint szerezzenek és gyakorlási lehetőséget kapjanak a  vasárnapi mérkőzésre. Örülök annak, hogy két 2010-es születésű játékos is bemutatkozott a felnőtt bajnokságban!

SZBRA II.-SZoESE(1:3)