Hatalmasat léptünk előre!

Kategória: U13

Két szép győzelem hazai pályán!

Első meccsünk első szettjében hiába mutattunk szép akciókat, sajnos a pontatlan befejezések és a szervarontások nem hozták meg a várt szettgyőzelmet. A második sorunk magabiztos, pontos játékkal, kevés hibával sikeresen hozta a játszmát. A harmadik felvonásban egyetlen dolgot kért Besenyei Attila edző: felezzük meg az első szett hibáit, és akkor nem kell izgulnunk! Ez annyira jól sikerült, hogy egy fantasztikus, koncentrált játékkal sikerült is nyernünk!
A második meccsünkön kényelmesebb tempót diktáltunk, így volt okunk az izgalomra. 1:1 után a sümegiek egy jó szériát hoztak, ami után mi csak kapaszkodtunk. Viszont a végjátékban 4 pontos hátrányból sikerült felzárkózni és előnyt szerezni, amivel a mérkőzést is megnyertük.

Besenyei Attila edző:Nagyon büszke voltam a lányokra, mert olyan új támadási elemeket is meg mertek csinálni a végjátékokban, amiket pár hete kezdtünk tanulni. Ennek is köszönhetjük a két sikeres mérkőzésünket. Mindezek mellett egy óriásit léptünk előre! Idén már csak négy mérkőzés vár a lányokra. A bajnokságban jelen pillanatban a 3. helyen áll csapatunk, 1 ponttal lemaradva az előttünk holtversenyben álló két csapattól. Óriási küzdelmek várnak ránk, és hamarosan e két csapattal újra megmérkőzhetünk, remélem, hogy az első helyért. Külön nagy köszönet még a csapatot segítő szurkolói tábornak! Folytatás április 27-én Gyenesdiáson.