Hazai pályán győztünk!

Kategória: Egyéb

Két könnyebb szett után a szorosabb harmadik játszmát is megnyertük!

Az első szett elején nagyobb előnyt alakítottunk ki.(9:3)Később több bosszantó hibát is elkövettünk, ami ellenfelünknek kedvezett, ám így is maradt a markáns különbség(20:10), ami a játszma végéig kitartott.(25:13)
A második játékrészt is magabiztos fórral kezdtük(12:6), ezen valamelyest szépített a vendégcsapat(18:14), de mi tovább gyarapítottuk pontjainkat. 23:15-nél a Röpisuli SE edzője időt kért, de menetelésünket nem tudta megállítani, megnyertük a második szettet is.( 25:17)
A harmadik játszmát lendületesen kezdte ellenfelünk, zsinórban 3 pontot szerzett, hamar magunkhoz tértünk azonban.(4:4) Fej fej melletti csata kezdődött, izgalmas labdamenetekkel. Eltűnt az első két szettben jellemző nagy különbség. 3 ponttal vezetett ellenfelünk(13:10), mikor Szőke Zoltán edző időt kért, ez sem segített sokat, az ajkai alakulat tovább növelte előnyét.(16:10)Ekkor azonban felszívta magát a füredi csapat, nagy hajrában egyenlítettünk(17:17), átvettük a vezetést és már nem engedtük ki a kezünkből az irányítást. 25:18 arányban nyertük a szettet és ezzel a mérkőzést.

SZBRA II.-Röpisuli SE (3:0)