Kiélezett csatában maradt alul NB II-es csapatunk

Kategória: Egyéb

Ismét megmutattuk, hogy küzdeni nagyon tudunk

Több pontos előnnyel indította a mérkőzést ellenfelünk, 14-5 után az időkérés ellenére sem tudtuk megtörni a TRSE ritmusát, jelentős előnnyel, 25:12-re nyerték a szettet. Amilyen jelentős hátrányban voltunk az első játékrészben, olyan jelentős előnybe kerültünk a másodikban. Annak ellenére sikerült pontokat gyűjtenünk, hogy voltak rontott nyitásaink, és nem mindig jutottak át labdáink az ellenfél blokkjain. Szép labdameneteket láthatott a népes szurkolótábor, már 14:4-et is mutatott javunkra az eredményjelző, mikor ellenfelünk igyekezett felzárkózni, de alulmaradt, és 25:17-re vittük a szettet. A harmadik szettben folytatódtak a hosszú és látványos labdamenetek, jelentős hátrányból zárkóztunk fel, átvettük a vezetést, az ellenfél egyenlített, ezután fej fej mellett menetelt a két együttes, végül 25:23-ra a Tatabánya győzedelmeskedett. Szoros volt a negyedik játszma is, a szett első felében mi domináltuk a mérkőzést, aztán ellenfelünk időkérése után új erőre kapva szépített, végül kiélezett csatában nyerte a negyedik játékrészt és ezzel a mérkőzést.

Szent Benedek RA II.-TRSE( 1-3)

(12-25, 25-17, 23-25, 24-26)