Kiválóan kezdte a rájátszást NB II-es csapatunk!

Kategória: Egyéb

Itthon tartottuk a 3 pontot!

Füredi pontokkal indult a találkozó, a kezdetektől szép megoldásokkal domináltuk a mérkőzést. (12:6) Ellenfelünk is gyűjtötte a pontokat(13:9), de felzárkózni nem tudott, egyre nagyobb különbség alakult ki a csapatok között(20:10), végül 25:19-es eredménnyel nyertük a szettet.

A második játszmát a Delta kezdte jobban(5:0), de szépen lassan felzárkóztunk, majd 13-13-nál egyenlítettünk. Rövid időre átvettük a vezetést(14:13), amit azonban ellenfelünk sem hagyott szó nélkül, kissé ellépett(16:14), de mi ismét egyenlítettünk! (19:19) Ezután újra előnybe kerültünk, és már megállíthatatlanok voltunk, 25:21 arányban vittük a második játékrészt.

A harmadik szett elején ismét a Delta volt jobb formában, 11:11-nél azonban felzárkóztunk. Fej fej melletti küzdelem következett, hol az egyik, hol a másik csapat került előnybe. A játékrész utolsó harmadában sikerült több ponttal meglépnünk(20:16),ezután az érdi alakulat még egyszer megszorongatott bennünket(21:21), de aztán 25:21-re sikerült lezárnunk a játszmát!

Szőke Zoltán edző: A foglalkozás elérte a célját! A cél az volt, hogy a holnapi U20 I. osztályú tornára felkészüljünk, ez pedig sikeresen megtörtént. Továbbra is vannak betegeink és sérültjeink, ehhez képest szépen helytálltak ma a lányok!

NB II-es csapatunk legközelebb február 23-án a RÖPISULI SE ellen lép pályára Ajkán.

SZBRA II-Delta RSE (3:0)