Közel jártunk a bravúrhoz, de még nem sikerült

Kategória: Egyéb

Megközelítette a nagy ellenfél két vállra fektetését vasárnap az U17-es(Piros)csapatunk Budapesten.

Az UTE elleni összecsapással kezdődtek meg az U17-es 1. osztályú bajnokság tavaszi fordulói. Csapatuk az első két játszmában közel járt a bravúrhoz, hiszen minimális különbséggel nyertek a fővárosiak. A harmadik játékban egyre több hibával játszott a Szent Benedek és 3-0-ás vereséget szenvedtünk a nagy esélyes UTE ellen. A folytatásban a Nyíregyháza következett, amely ősszel 3-0-ás győzelmet aratott csapatunk ellen. Kiélezett csatában sikerült visszavágni hasonló arányban a nyírségiek ellen, amely siker sokat jelenthet a későbbiekben az elszámolásnál.

Kormos Mihály vezetőedző:

Látszott, hogy idén még nem sok mérkőzésünk volt. Akadozott a gépezet és hullámzott a játékunk. Az UTE ellen az első két játszmában volt reális sanszunk a szettgyőzelemre, de ez sajnos nem sikerült. A Nyíregyháza ellen ha nehézkesen is, de nyerni tudtunk és ez a lényeg. 3 pont.  Nagyokat kellett küzdeni az biztos!

Szalayné Sebők Éva U17 Országos Serdülő Bajnokság I. osztály középszakasz

Szent Benedek Röplabda Akadémia – Piros – UTE 0-3 (-23, -22, -20)

Szent Benedek Röplabda Akadémia – Piros – Nyíregyházi Sportcentrum 3-0 (24, 21, 19)

Bernáth, Schneider, Szabó, Egri, Lovász, Mayerhoffer. Csere: Simon (libero), Krakoczki, Szőke. Edző: Kormos Mihály