OSB helyosztó – Baja

Kategória: Egyesület, Galéria, U17

Vasárnap serdülő csapatunk Bajára utazott, hogy az év utolsó eseményén, az OSB helyosztóján részt vegyenek.

Bár több sérült és hiányzó is volt, mégis egy nagyon lelkes, küzdő csapat lépett pályára Fáth Kinga vezetésével. Az 1. mérkőzésen a veszprémiek ellen sima 3-0 arányú győzelmet arattak, a 2. meccsen, a Kispest SE ellen már nehezebb dolguk volt. Ekkor ugyan vereséget szenvedtek, de egy rövid pihenő után újra elszántan álltak ki a hazai, bajai együttes ellen. Végül egy újabb 3-0-ás győzelemmel zárták a napot és egyúttal az idényt is.

Szent Benedek-Balatonfüred RA- Veszprém RK: 3-0 (-12,-13,-18)

Kispest SE – Szent Benedek-Balatonfüred RA: 0-3 (-21,-12,-9)

Szent Benedek-Balatonfüred RA – Szent László KSE Baja: 3-0 (-22,-15,-20)

Fáth Kinga, a csapat edzője így értékelt a nap végén:

“Az első mecset a Veszprém RK- val kezdtük. Összeszedett játékkal, stabil nyitás és nyitásfogadással kezdtünk ami 3:0- as győzelemhez vezetett. A második meccsünket a Kispest Se ellen vívtuk, itt kissé szét esett a játékunk, fejben kiengedtünk kisebb-nagyobb hullám völgyeink voltak. A Kispest ezt kihasználva felülkerekedett, és így 0:3-as vereséget szenvedtünk. A harmadik meccsünk a “Szentek harca” volt, hiszen a Szent László KSE Baja ellen játszottunk. A lányok nagyon összeszedett játékkal léptek pályára, igazi csapatként funkcionáltunk. Ezen a meccsen ki is jött a lányok egész éves munkája. Szép 3:0-ás játékkal zártuk az évet, gratulálok a csapatnak!”

Gratulálunk, és mindenkinek jó pihenést kívánunk a nyári szünetre! Aki nem pihen, azzal pedig találkozunk a strandröpi pályán!