A FATUM-Nyíregyháza nyerte az év utolsó mérkőzését!

Az első sikeres játszma után három szettben kaptunk ki hazai pályán az alföldi alakulattól

Füredi ponttal indult a találkozó, majd rövid fej fej melletti játék után csapatunk gyorsan meglépett. 9:5-ös előnyünknél időt kért a FATUM-Nyíregyháza mestere, de ezután is kitartóan gyűjtöttük a pontokat. Lendületes menetelésünket a Nyíregyháza csak megközelíteni tudta, 21:18-as előnyünknél Kristian Michailov vezetőedzőnk hívta magához csapatát, ami újabb füredi pontokat hozott, és bár ellenfelünk sem aludt el, izgalmas végjáték után mi húztuk be az első szettet. (25:23)
A második játékrészben rendezte sorait, és begyújtotta a rakétákat a Nyíregyháza, 12:4-es vezetésüknél Kristian Michailov időkéréssel próbálkozott, de ez sem vezetett sikerre. Nem tudtuk behozni ellenfelünk előnyét, aki 23-13-nál már tízpontos fórra tett szert, végül pedig 25:13-ra nyerte a játszmát.
A harmadik játékrész eleje szorosabban alakult, de az alföldi alakulat néhány ponttal mindig előttünk járt. 15:9-nél már nagyobbra nyílt az olló a javukra, ez a különbség pedig csak nőtt. A Nyíregyháza  25:16-ra vitte a szettet.
Nagyon akartuk a negyedik szettet, de itt is csak igyekeztünk ellenfelünk után. 17:10-nél már nagyobb előnyt épített ki a FATUM Nyíregyháza, 22:14-es állásnál pedig már csak szépíteni tudtunk. A vendégcsapat 25:19-re nyerte a játszmát, és ezzel a mérkőzést.

SZBRA-FATUM-Nyíregyháza (1:3)