A tabella élére ugrott U13-as csapatunk!

Kategória: Egyéb

A jó csapatmunka volt a sikerünk titka!

Első mérkőzésünket a Tatabánya ellen kissé álmosan kezdtük. Ennek eredményeként hamar kerültünk hátrányba, és több energiát használnunk a felzárkózáshoz. 21 pontig sikeresen feljöttünk, szettgyőzelmet nem arattunk, de látszódott a lányokon, hogy pozitívan jöttek le a pályáról. Második sorunk kiegyensúlyozottan hozta a következő szettet. 1:1 után kisebb taktikai elem változtatással végig mi irányítottunk, és 2:1-es győzelemmel zártunk.
Második mérkőzésünkre már sokkal motiváltabb hangulatban álltunk a pályára. Sikeresen hoztuk az első két szettet. A harmadik játszmában már minden feszültség nélkül lehetett játszani. A szett második felében Besenyei Attila edző a kezdő négyesből két játékost is lecserélt, ezzel
is építve a többi játékost. Ekkor már 5 pontos hátrányban voltunk, de az óriási csapatmunkának köszönhetően a végjátékban 22:24-es hátrányból is meg tudtuk fordítani a mérkőzést 26:24-re.
Folytatás: március 10. Dabronc.

Besenyei Attila edző: Nagyon büszke vagyok a lányokra és boldog, hogy élvezik a röplabda játékot! Ezzel a két győzelemmel a tabella élére ugrott csapatunk. Ismételten köszönöm a szülők szurkolását!  Játék taktikánk kezd megerősödni és kezd tudatosulni a felépített stratégiánk is. Nyitásaink és nyitásfogadásaink hétről-hétre stabilizálódnak, aminek egyre nagyon jelentősége lesz a jövőre nézve.