Győzelem hazai pályán!

Kategória: Egyéb

Négyszettes mérkőzésen nyert a Győr ellen NB II-es csapatunk!

Zsinórban 3 ponttal indítottuk a mérkőzést, és magabiztosan meneteltünk előre. Korán markáns előnyt építettünk ki a Győrrel szemben, ami sikerre vezetett.(25:10) A második játszmában is hamar elléptünk, és bár ellenfelünk igyekezett felzárkózni, stabil játékunk a második szettet is sikerre vitte.(25:18) A harmadik játékrészben erőre kapott a Győr, korán szoros állást mutatott az eredményjelző, majd előnybe került ellenfelünk. Szép labdameneteket láthatott a füredi szurkolótábor, a küzdelemből azonban nem mi kerültünk ki győztesen.(23:25) A negyedik játékrészben sikerült visszanyernünk a koncentrációnkat, a szett elején fej fej mellett teljesített a két csapat, de aztán többpontos előnyt építettünk ki és lezártuk a mérkőzést. (25:21)

Szőke Zoltán edző: A papírformának megfelelően kezdődött a mérkőzés, az első két szettben uraltuk a játékot. Határozottak voltak a nyitásaink és a támadásbefejezéseink is. A harmadik szettben volt egy kis megingásunk, a végjátékban nagyon fegyelmezetten játszottunk, de sajnos ez sem volt elég ahhoz, hogy nyerni tudjuk a szettet. A negyedik játékrészben sikerült lezárnunk a mérkőzést.

NB II-es csapatunk legközelebb március 17-én, vasárnap 14 órától Szombathelyen lép pályára a SZoESE ellen.

SZBRA-UNI GYŐR-SZESE (3:1)