Három győzelem egy nap alatt-remekeltek kismini csapataink

Kategória: U11-U12

Az SZBRA Kék csapata megnyerte mindkét mérkőzését, a Piros együttes egy nyert és egy vesztes játékkal fejezte be a tornát.

Két-két mérkőzést játszott az SZBRA U12-es Kék és Piros  csapata Ajkán, az U12 Országos Kismini Bajnokság aktuális fordulójában.
Kék csapatunk ezen a napon remek formában volt, a minimális öt fős létszám ellenére, minden játszmát több ponttal nyert meg.
Bede Tamás edző: Végre eljött az a nap is, amikor a forduló mindkét mérkőzése után győztesen hagyhatták el sportolóink a küzdőteret.

Az első mérkőzést a VESC csapatával kezdte az SZBRA U12 Piros csapata. Jól is indult az eleje, hiszen az első szettet megnyertük. A második játszmában 30:28 ra maradtunk alul. Következett a döntő szett, ahol megint kiélezett küzdelemben 27:25 arányban szenvedtünk vereséget. (2:1)
A következő mérkőzésre felszívták magukat a lányok, és esélyt sem adtak a ZTE Röplabda Klub csapatának. Pontos nyitásaikkal az ellenfél fölé kerekedtek.
Szmik György edző: Egy kicsit szomorú vagyok, hogy az utolsó torna kifogott rajtunk, és így egy vereség becsúszott, ennek ellenére gratulálok a lányoknak, mert láttam azt, hogy a rutinosabb játékosaim mennyire segítették a fiatalabb versenyzőimet, ez biztató a jövőre nézve.