Hazai pályán folytatjuk a Magyar Kupát!

Balatonfüreden találkozunk a MÁV Előre Foxconn csapatával a Magyar Kupa visszavágóján!

November 18-án, szombaton 17 órától játsszuk a Magyar Kupa nyolcaddöntőjének második mérkőzését a Balaton Szabadidő és Konferencia Központban. Örülünk, hogy ismét balatonfüredi szurkolóink előtt léphetünk pályára, hiszen támogatásuk mentálisan mindig nagyon sokat jelent! A találkozó biztosan izgalmas lesz, hiszen a kupa első meccse is fordulatokban gazdag volt. Az a mérkőzés a mi győzelmünkkel zárult, természetesen ezt szeretnénk most is!

November 1-jén 3:2-re nyertünk a MÁV Előre Foxconn otthonában, Székesfehérváron. Az első két szettet dinamikus, koncentrált játékkal vittük, több jó egyéni teljesíténnyel. A folyatás egy izgalmas, elnyújtott játékrészt hozott, a szettet ellenfelünk 32:30-ra nyerte. A negyedik játszmában a Fejér vármegyei együttest a győzelemig repítette az előző játékrész sikere, a döntő játszmában azonban rendeztük sorainkat, mindent beleadtunk és 5 pontos előnnyel megnyertük a szettet és ezzel a találkozót is. Előnyből várjuk tehát a balatonfüredi folytatást!

Az egyenes kieséses, pontozásos rendszer miatt, ha most bármilyen arányban megnyerjük a balatonfüredi találkozót, akkor biztosan továbbjutunk a legjobb 8 csapat közé. Ha 3:2 arányban veszítünk, akkor aranyszett dönti el a továbbjutást.  Minden más esetben ellenfelünk jut tovább!

Kristian Michailov: Ez a mérkőzés olyan számunkra, mint egy döntő. Nagy erőkkel készülünk, motiváltak vagyunk, és alig várjuk, hogy a második meccsünket otthon játsszuk. A tét óriási!

Berkó Lili: Az előző mérkőzésünk szoros, küzdelmes és jó hangulatú volt, ugyanerre számítok, és mindenképpen szeretnénk kiharcolni a továbbjutást és megszerezni a szezon első hazai pályán aratott győzelmét! Úgy gondolom, egyénileg és csapatszinten is készen állunk a mérkőzésre!