Közel voltunk, de nem sikerült a bravúr

Kategória: U20

Az U19(Piros) csapat a 9-12. helyért fejezi be a szezont.

A végső győzelemre is esélyes Vasas ellen kicsit megilletődötten kezdett a Szent Benedek, de a második és a harmadik szettben már harcos, agresszív arcát mutatta, amivel majdnem meglepetést tudott okozni, közel volt a részgyőzelem, de döntött a rutin. A Szegedi RSE elleni mérkőzés tétje az ország legjobb nyolc csapata közé jutás volt. Az első szettben taktikusan röplabdázva szerzett az SZBRA vezetést. A Csongrád megyeiek gyorsan egyenlítettek. A harmadik játszma bizonyult sorsdöntőnek, hiszen 12-6-os vezetésről veszítették el lányaink a játékot, amivel lendületet szerzett az SZRSE és ez ki is tartott a mérkőzés végéig. Szent Benedek Röplabda Akadémia a 9-12. helyért fejezi be a 2021-2022-es szezont az április eleji fordulóban.

Kormos Mihály vezetőedző: Sajnos nem sikerült a bravúr. A Vasas ellen közel voltunk a szettgyőzelemhez. A Szeged elleni mindent eldöntő mérkőzésen nagyon sok hibával játszottunk, amit ellenfelünk kihasznált és megérdemelten jutott a legjobb nyolc közé.