NB I: 1. MCM Diamant Kaposvár – Szent Benedek-Balatonfüred 3:0 (16, 10, 15)

Kategória: Egyesület, Felnőtt

Vasárnap délután felnőtt csapatunk Kaposvárra utazott az NB I-es bajnokságot vezető 1MCM Diamant Kaposvári Egyetem csapatához.

Az extraligát megcélzó, kiváló játékosokat felvonultató kaposváriak fölényben játszottak, amihez Milodanovic Andrea elmondása szerint a füredi lányok megilletődött játéka is nagy részben hozzájárult. “Szokatlanul sok hibával játszottunk, sajnos nem sikerült megmutatnunk ezúttal, hogy mire is vagyunk képesek. Gratulálunk a Kaposvárnak, további sok sikert kívánunk nekik” – mondta.

Kaposvár: Harmath 6, Miklai 21, Héri 4, Vacsi 13, Csesljar 3, Iricsanyin 10. Csere: Hegyi (liberó), Szivós 1.

Vezetőedző: Szasa Nedeljkovics.

SZBBRA: Vasvári E. 5, Sours 8, N. Skoric 4, Jezerniczki 6, Yslany Kelly 1, M. Skoric 9. Csere: Fáth (liberó), Vasvári Zs. 1, Dordzsceren.

Vezetőedző: Andrea Milodanovic

Az eredmény alakulása. I. játszma: 8:5, 16:11, 21:13. II. játszma: 8:4, 16:5, 21:7. III. játszma: 8:4, 16:7, 21:14.

Sasa Nedeljkovics: – Felkészültünk a jó erőkből álló Balatonfüred ellen, és örülünk az újabb győzelemnek. A következő fordulóban újabb rangadó vár ránk, készülünk a Gödöllő ellen!

A lányokra a hétvégi következő idegenbeli bajnoki meccs előtt még egy nagy ellenfél, a Vasas Óbuda vár, hiszen csütörtökön 18 órától a Magyar Kupa negyeddöntőjében a párharc első mérkőzése kerül megrendezésre hazai pályán.