A Diósgyőr otthonában folytatjuk a párharcot!

Előnyből vágunk neki a negyedik találkozónak!

Kedden este hat órakor a DVTK Arénban folytatjuk a három nyert meccsig tartó párharcot, aminek a tétje az Extraliga 7. helyezése! Nagy csatára számítunk, hiszen hatalmas a tét! Mentálisan is nagyon készülünk, mert tudjuk, hogy a DVTK is mozgósítja most minden tartalékát, és a végsőkig küzd majd a győzelemért hazai pályán!

Jelenleg 2:1-re vezetünk a DVTK Ongropack csapata ellen, miután pénteken hazai pályán kemény ötszettes csatában legyőztük a diósgyőri együttest. Célunk természetesen az, hogy meglegyen a harmadik győzelem is, amivel lezárhatjuk a párharcot. Ha nem sikerül nyernünk, és 2:2 lesz az állás, akkor az ötödik, mindent eldöntő mérkőzést április 26-án pénteken hazai pályán játsszuk.

Varga Tomas vezetőedző: Maximális összpontosítással készülünk a negyedik találkozóra! Tudjuk, hogy a Diósgyőr otthon még erősebb lesz, erre a nyomásra pedig tudatosan készülünk! A cél a győzelem, nehéz dolgunk lesz, de mindent meg fogunk tenni a siker érdekében!

SZBRA-DVTK Ongropack 2024. 04. 19. (Balatonfüred)