A Kaposvár nyerte a találkozót!

Izgalmas végjátékot láthatott a szurkolótábor, de a 3 pont a Somogy vármegyeieknél maradt

Villámrajttal indított a Kaposvár, 5:5-nél sikerült felzárkóznunk, de aztán ellenfelünk megint meglépett. Sokáig szorosan a Somogy vármegyei együttes nyomában voltunk(12:10,14:12) de 14:13-nál 1 pontos kaposvári vezetés után sem tudunk fordítani, maradt a hazaiak fórja. 17:14 -nél időt kértünk, ez sem segített azonban, a KNRC tovább növelte előnyét.(20:16) A szett végjátékában sikerült még egyszer visszakapaszkodnunk(24:22)aztán egy rontott nyitásunk miatt elvesztettük a játszmát. (25:22)

A második szett eleje az elsőjéhez hasonlóan alakult, a Kaposvár 1-2 ponttal mindig előnyben volt. 8:5-nél Kristian Michailov időt kért, ám ezután is maradt a különbség. Vezetőedzőnktől hamar jött egy újabb időkérés(14:9), ez sem hozta meg a várt eredményt, a Kaposvár számottevő előnyt épített ki, (17:11, 20:13)Hosszú labdameneteket láthatott a szurkolótábor, keményen megdolgoztunk minden pontért. A szett utolsó harmadában zsinórban több pontot szereztünk, de ez már csak a szépítésre volt elég.( 25:19)

Füredi ponttal indult a harmadik szett, rövid időre vezettünk is(3:2), fórunk azonban sajnos hamar elolvadt, és ismét beállt a Kaposvár stabil előnye. Izgalmasan alakult a szett vége, összeállt a játékunk és többször is felzárkóztunk (19:19,20:20), fordítani azonban nem tudtunk, a Kaposvár nyerte a harmadik játékrészt és ezzel a mérkőzést.(25:23)

KNRC-SZBRA (3:0)